Keller Williams Realty - Mandana Rzavi
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 14 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  2386 E Del Mar Boulevard #206, Pasadena, CA 91107
  Listed By: Cal Assets & Associates Inc, Lana Ng Sanday
  I ri - 13 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1964 Huntington Drive, South Pasadena, CA 91030
  Listed By: eXp Realty of California, Inc., Evangelyn Lin
  I ri - 14 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5910 Rosemead Boulevard, Temple City, CA 91780
  Listed By: The Agency, Carla Buigues
  I ri - 5 508 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (8d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  640 Dawson Ave, Long Beach, CA 90814
  Listing Courtesy Of: RC Homes, Inc., 323-450-2335, Theresa Maisen
  I ri - 160 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  128 Orange Ct, Monrovia, CA 91016
  Listing Courtesy Of: Compass, 626-205-4040, Imraan Ali
  I ri - 181 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1733 Hanscom Dr, South Pasadena, CA 91030
  Listing Courtesy Of: The Agency, 424-230-3700, Amir Jawaherian
  I ri - 38 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  14517 Florita Rd, La Mirada, CA 90638
  Listing Courtesy Of: eXp Realty of California Inc, 888-584-9427, Kee June You
  I ri - 153 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1531 N Mills Ave, Claremont, CA 91711
  Listing Courtesy Of: The CREM Group, 323-347-1009, Mark Cianciulli
  I ri - 4 426 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (78d)
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1241 Encino Dr, Pasadena, CA 91108
  Listing Courtesy Of: Carolwood Estates, 310-623-3600, Alphonso Lascano
  I ri - 847 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (14d)
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  140 Linden Ave #355, Long Beach, CA 90802
  Listing Courtesy Of: Vista Sotheby's International Realty, 310-546-7611, Marco Pirozzolo
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Mandana Rzavi
  Numri i licencës: DRE # 02194813
  Mandana Rzavi at Keller Williams Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  ch45l3g1b9ad5k90ge20.png
  Keller Williams Realty
  27941 La Paz Road, Suite C Laguna Niguel, CA 92677
  Zyrë

  Mandana Rzavi
  Real Estate Salesperson DRE # 02194813
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.